«Кіновернісаж під відкритим небом 2021»

«Кіновернісаж під відкритим небом 2021» як і в минулому році проходив в парку ім. Т.Г.Шевченка в м.Києві протягом 62 вечорів українського кіно показали 78 фільмів. Захід проходив з 25 червня 2021 року по 25 серпня 2021 року

«Літній кінотеатр в парку ім. Тараса Шевченка в Києві, який тривав 2 місяці, відвідали більше 15000 глядачів. Глядачі мали можливість безкоштовно подивитися 78 повнометражних і короткометражних фільмів різних жанрів: документальне та ігрове кіно, фільми для масового глядача, дитяче кіно, артхаус і фестивальне кіно », – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, майже всі фільми представляли відомі режисери та актори. Двічі відвідували покази актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв і актриса Ірма Вітовська. Про своїх стрічках розповідали режисери Олесь Санін, Анатолій Матешко, Олесь Янчук, Володимир Тихий, Віктор Придувалов, режисер і кліпмейкерка Катя Царик, актриси Лариса Руснак, Марина Кошкіна, продюсер Володимир Філіппов та інші.

Кінофестиваль, який вже організовуємо вдруге, пройшов за підтримки Державного агентства України з питань кіно за сприяння Київської міської державної адміністрації та Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.