Анастасія Пугач — PR-директор проєкту «Український кіновернісаж 2019:ТОП-12»

PR – директор, прес-секретар багатьох медійних заходів, координаторка Міжнародного кінофестивалю Kharkiv Meetdocs | meetdocs.com

ОСВІТА

  • Магістр з Міжнародних відносин (диплом з  відзнакою)  роки навчання 2003-2008 • Донецький національний університет. Перед магістерським, у 2007-му отримала також диплом бакалавра з відзнакою.
  • школа швидкої драми • 2019 • Post play театр (клас Анастасії Косодій та Максима Курочкіна)

ДОСВІД РОБОТИ

КМКФ «МОЛОДІСТЬ» • 2017 — 2020

Голова прес-служби кінофестивалю.

Із 12 вересня 2017 року займала позицію голови прес-служби у команді Київського Міжнародного Кінофестивалю «Молодість». В рамках даної позиції восени 2017 року працювала над створенням міні-фестивалю «Молодість. Пролог – 47», організовувала прес-конференції напередодні та під час фестивалю, персональні інтерв’ю для журналістів з метою написання статей та зйомок телесюжетів,  вела сторінку фестивалю у Фейсбук та офіційний сайт «Молодості», підбирала медіа-партнерів заходу та слідкувала за виконанням угод з партнерами, керувала проведенням акредитації ЗМІ та формуванням фотозвіту.

Також у 2017 році приймала участь в організації  проектів «Дні українського кіно у Празі» та «Дні українського кіно у Верховині».

Із 14 по 19 лютого 2018 року брала участь в організації фестивалю «Невидане». В рамках проекту керувала промо-кампанією фестивалю, проводила просування проекту у соціальних мережах, займалась написанням прес-релізів та формуванням фотозвіту.

Із 25 травня по 2 червня 2018 року відбувся 47-й КМКФ «Молодість», у цей період очолювала прес-службу фестивалю. Займалась організацією прес-конференцій, підбором медіа-партнерів, написанням промо-статей та прес-релізів, співпрацею з ними, керувала акредитацією ЗМІ, прес-відділом у кількості 10 осіб (написання статей та промо-матеріалів, СММ тощо), поінформуванням про захід закордонних ЗМІ, формуванням фотозвіту тощо.

У 2018 році приймала участь в організації проекту «Дні українського кіно» у світі (в Нью-Йорку, Канаді, Лондоні, Порту). Виступала однією із керівників соціального проекту «Дні українського кіно», який охопив 15 міст України.

У 2019 році працювала головою прес-служби під час проведення 48-го КМКФ «Молодість». У жовтні – проводила прес-конференцію з нагоди Днів українського кіно у  Мюнхені.

Міжнародний кінофествиаль Kharkiv MeetDocs • 2018 — 2020

Координаторка зі зв’язків з громадськістю Міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs (м. Харків).

Із 2020-го входжу до оргкомітету кінофестивалю.

До моїх обов’язків входить комунікація із національною та міжнародною пресою, контроль роботи медіа-координатора, smm-ника, презентерів фільмів, волонтерів та часткове спілкування із харківськими ЗМІ, спілкування із режисерами та дистриб’юторами, запрошення на фестиваль,  планування заходів фестивалю тощо.

Документальний кінофільм «Поїзд «Київ – Війна» • 2019

Із 12 серпня 2019 року працю піар-менеджеркою документального фільму «Поїзд «Київ-Війна», виробленого за підтримки Українського культурного фонду.

Театр Переселенця • 2015 – 2019

2015-2017 – прес-секретарка театру

2017-2019 – співкерівниця театру

Із відкриттям театру почала працювати як його прес-секретарка. Потім робила власні проекти як куратор та розробила піар-стратегію театру. Про нас писали всі ключові видання, сюжети виходили на всіх центральних каналах країни, а також про нас писали та говорили у закордонних виданнях та показували сюжети на телеканалах: ВВС Україна, Евроньюз, DW (сюжет на німецькій мові, саме для німецьких глядачів), Критика Політична тощо.

Проект «Class Act: Схід-Захід» • 2016 — 2018

Прес-секретарка проекту «Class Act: Схід-Захід».

Це соціальний театральний проект провідного українського драматурга Наталії Ворожбит.  Ідея полягає в тому, що діти із заходу країни та прифронтових міста на Донбасі пишуть разом п’єси, а потім їх на сцені ставлять професіонали. Проект був підтриманий Міністерством культури України, Посольством США в Україні та Володимимром Бородянським в якості мецената.

Телеканал «Україна» • 2004 – 2009

Телеканал «Донбас» • 2010 – 2017

За більше ніж десять років на телебаченні працювала у різних сферах, на виробництві програм сценаристкою у музичній, ранковій, дитячій програмах, була кореспонденткою, а потім редакторкою новин. Під час роботи у Донецьку була свідком усіх буремних подій 2014-го. Як кореспондентка, висвітлювала мітинги, робила репортажі із захоплених будівель та з кордону з Росією.